Wielka Gala Disco Polo – zdjęcia

Działo się na margonińskiej plaży!

Weekend dobrej zabawy w Margoninie

W miniony weekend margonińska plaża rozbrzmiewała w rytmach disco. Do miasta przyjechało wiele znanych zespołów disco polo by bawić i rozgrzewać do tańca publiczność, która tłumnie zebrała się podczas „Wielkiej Gali Disco Polo Margonin”. Pierwszego dnia Gali, 14.07., na scenie pojawił się zespół M.I.G wraz z największymi hitami jak „Miód Malina” czy „Słodka wariatka”. Około godz. 22 na scenie żywiołowy koncert zagrał zespół „Piękni i Młodzi”, który dla widowni wyśpiewał przeboje jak „Kocham się w Tobie” i „Niewiara”.

Drugiego dnia, 15.07., na scenie jako pierwszy wystąpił zespół „2MAGIC”, szczególnie bliski dla naszej publiczności – wokalistka Magda Klepacka pochodzi z Margonina. Grupa zagrała m.in. swój pierwszy singiel „Kapryśna. Na scenie gościł również zespół „CLIVER” który rozgrzał publiczność do tańca hitami „Ile mam czekać”, „Zostań do rana”, a zaraz po nich zespół „EXTAZY” z piosenką „Mój Aniele” i wieloma innymi.

Wielka Gala Disco Polo przyciągnęła wielu widzów oraz tych szukających dobrej zabawy przy tanecznych rytmach. Wydarzenie z pewnością nasyciło zarówno fanów gatunku jak i ludzi szukających dobrej zabawy. Najbliższa impreza czeka nas już 6 sierpnia – na margonińskim stadionie odbędzie się Piknik Militarny „Kocham Wojsko”, gdzie odbędą się pokazy Komandosów oraz pojazdów wojskowych jak Hummer, Rosomak czy czołg Leopard.

Galeria zdjęć:

« z 5 »

fot. D. Górka