Wakacje -Atrakcje w Margoninie

Wakacje w pełni, Akcja Letnia w margonińskim Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury także w pełni.W tym tygodniu dzieci uczęszczające na zajęcia do naszego ośrodka miały okazję zaprzyjaźnić się z alpakami. Południowoamerykański, trawożerny ssak, hodowany od kilku lat na farmie w Klotyldzinie wzbudza ogromne zainteresowanie. Dzieci wraz z opiekunami odbyły wycieczkę pieszą aby bliżej przyjrzeć się przyjaźnie wyglądającym zwierzakom.

W środę starsze dzieci pojechały do Torunia. W programie wycieczki zaplanowano między innymi: zwiedzanie planetarium, starego rynku oraz posiłek w ulubionym przez dzieci McDonaldzie. Dzieci, choć troszkę zmęczone, wróciły bardzo zadowolone. Na przyszły tydzień zaplanowano wycieczkę dla młodszych dzieci do Wągrowca. Dzieci będą uczestnikami projektu AQUA – KULTURA o którym napiszemy w przyszłym tygodniu.

Reszta tygodnia minęła na radosnych zabawach, grach a czasami nawet niewinnych psotach. Dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci swoją niespożytą energię wykorzystały na zabawy na plaży i w wodzie.

Przypomnijmy organizatorami Akcji Letniej w Margoninie jest Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko – Gminny Ośrodek Profilaktyki i Promocji Zdrowia, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury oraz Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna.

[av_slideshow size=’gallery’ animation=’slide’ autoplay=’true’ interval=’5′]
[av_slide id=’719′]
[av_slide id=’718′]
[av_slide id=’717′]
[/av_slideshow]