Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wiatrakalia 2015

18 lipca 2015 @ 18:00 - 23:55

plakat 18lipca elektr

 

Lato to doskonały czas na imprezy. Szukacie okazji do spędzenia wolnego czasu wraz ze znajomymi, rodziną, przyjaciółmi na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce? 

 

Taka możliwość trafia się po raz kolejny. Już 18 lipca od godz. 18:00 na margonińskiej plaży odbędą się koncerty takich zespołów, jak: Street City Vibration (SCV), Stonnard oraz Mayestat. Oprócz muzycznych atrakcji na Plaży Miejskiej pojawią się stoiska z pysznościami, zabawkami, itp., a także specjalnie na ten dzień przygotowany namiot naszego sponsora – EDP Renewables, w którym najmłodsi na pewno nie będą się nudzić! Po koncertach zapraszamy również na dyskotekę i wielkie ognisko!!!

 

Przybliżamy krótko zespoły:

 

Mayestat to młody zespół grający szeroko pojętą muzykę rockową oraz coraz częściej muzykę tożsamościową. W skład zespołu wchodzą: Joanna Barszczyńska – wokal, Karolina Barszczyńska – perkusja, Kuba Staroń – bas, Grzesiek Gaik – gitara, Michał Korczak Michalewski – gitara. W sobotę na margonińskiej plaży, z racji wyjazdu perkusistki jednorazowo zagra Maciek ”Loczek” Izbicki. Zespół występował na wielu koncertach w rodzimym Lubinie i jego okolicach; jest również czynnie zaangażowany w pomoc dla potrzebujących, grając na imprezach charytatywnych. Mayestat jest właśnie w trakcie tworzenia materiału na planowaną pierwszą płytę.

Street City Vibration (SCV) to zespół pochodzący z Piły. Grają przede wszystkim muzykę reggae / rooba / ragga. Zespół powstał w 2012 r., początkowo grali w podziemiach, garażach i salkach – był to czas kiedy doskonalili swoje utwory oraz uzupełniali skład zespołu. Jednak są już gotowi do tego, aby oficjalnie prezentować się społeczeństwu. A prezentować się będą w składzie: Anita Hajman (keyboard, syth, wokalizer no.2), Andrzej Wojciechowski (drummer), Jakub Wicher (bass guitar), Marcin Ciupa (guitar no.1), Marek Kubik (guitar no.2 (solo), melodica) oraz Nikodem Ratajczyk (wokalizer no.1).

Stonndard to trio, którego muzyka z hard rockowej ewoluowała do mieszanki różnych interpretacji rocka. Na przestrzeni lat wypracowali oni swój własny i niepowtarzalny styl, charakteryzujący się mnóstwem energii oraz pasją improwizacji instrumentów co sprawia, że każdy ich koncert jest niepowtarzalnym widowiskiem dla przybyłych gości. Zaprezentują się Państwu w składzie: Pigger (wokal & bas), Aster (gitara) oraz Jaca (perkusja). Na swoim koncie mają wiele osiągnięć, ponadto liczne koncerty na terenie całego kraju, w tym na dużych zlotach motocyklowych, festiwalach plenerowych a także supporty przed takimi zespołami jak: Acid Drinkers, Turbo, Wilki, Kult, Golden Life, Varius Manx czy Mr. Zoob.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!! 18 LIPCA, PLAŻA MIEJSKA, START GODZ.18!!

Tego dnia na margonińskiej plaży każdy znajdzie coś dla siebie. Wstęp jest darmowy!

 

Szczegóły

Data:
18 lipca 2015
Czas:
18:00 - 23:55

Miejsce

Plaża Miejska Margonin
Margonin, Polska
Telefon:
(67) 28 46 119

Organizator

MGOK