SINATRA PROJEKT W RAMACH SZCZYTÓW KULTURY

            Szczyty Kultury nabierają rozpędu. Pełna sala, bo ponad sześćdziesiąt osób, nastrojowa scenografia oraz atmosfera wyczekiwania tego co przyniesie wieczór.

            Dziś można powiedzieć, że wieczór był cudowny. Projekt Sinatra w wykonaniu aktorów Teatru Nowego z Poznania to przepiękne widowisko muzyczne. Łukasz Mazurek, wokalista i utalentowany aktor, wcielił się na scenie w postać Franka Sinatry porywając publiczność w muzyczno – słowną  podróż. Krótko i z humorem opowiadał anegdoty z życia Sinatry.  Dotyczyły one jego miłości, koncertów, przyjaciół, życia prywatnego. Jednak to co poruszało publiczność do żywego i wywoływało burze braw, to światowej sławy utwory, które zaprezentował Łukasz Mazurek po mistrzowsku: My Way, Strangers in the Night czy New York, New York.

            Po koncercie aktorzy, a przede wszystkim świetni muzycy otrzymali zasłużone brawa. Ten koncert to udana zapowiedź następnych równie ciekawych edycji Szczytów Kultury na które już dziś serdecznie Państwa zapraszamy.

            Po koncercie nastąpiło uroczyste otwarcie Caffe Kultura. Otwarcia dokonali wszyscy  widzowie koncertu kolejno przecinając wstęgę. W wieczór otwarcia na wszystkich uczestników czekała symboliczna lampka wina i deska serów. Kawiarenka czynna będzie codziennie od 17 do 21. Trzeba przyjść do Caffe Kultura i osobiście się przekonać, że w atmosferze tam panującej można miło spędzić czas ze znajomymi, napić się dobrej kawy, co nieco przekąsić. Co Państwa w kawiarence zaskoczy, to przede wszystkim niskie ceny. Dlatego serdecznie zapraszamy – sprawdźcie to sami.

 

[av_gallery ids=’1094,1130′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ thumb_size=’entry_with_sidebar’ columns=’2′ imagelink=’lightbox’]