Koncert Sylwii Grzeszczak – zdjęcia

Sylwia Grzeszczak ujęła publiczność, rekord frekwencji

Mocnym akcentem muzycznym rozpoczął się sezon koncertowy na Plaży w Margoninie. Na zakończenie majówki, 3 maja wystąpiła Sylwia Grzeszczak z zespołem.
Mimo chłodnego wieczoru na plaży, na biletowanej imprezie zgromadziło się ponad 4 tys. osób, chcących na żywo obejrzeć najlepszą i najpopularniejszą obecnie wokalistkę w kraju, której głos wywołuje wśród odbiorców prawdziwą ekscytację. Obdarzona nieprzeciętnym głosem artystka nie zawiodła tysięcy osób, które śpiewały wraz z nią największe przeboje. W repertuarze nie mogło zabraknąć takich utworów jak: Tamta dziewczyna, Księżniczka, Bajka, Małe rzeczy, Pożyczony i Karuzela.

Trwający 90 minut koncert był wielkim widowiskiem muzycznym tej niekwestionowanej obecnie gwiazdy polskiej muzyki, czego dowodem są tłumy osób zgromadzone pod sceną. Rekord frekwencji na biletowanej imprezie świadczy o znakomitym zrozumieniu oczekiwań publiczności przez organizatora – Ośrodek Kultury w Margoninie. Co podkreślała sama artystka, rzadko się zdarza, aby w biletowanym evencie udział brało tak dużo osób. Nie przeszkodziła temu nawet niekorzystna aura i przenikliwy chłód od jeziora. Sylwia Grzeszczak rozpoczęła sezon muzyczny w Margoninie dając dowód tego, że publiczność ją uwielbia, a jej piosenki są wielkimi przebojami.

Mocny początek sezonu artystycznego to potwierdzenie, że dalszy jego przebieg będzie równie ciekawy. Już 11 czerwca w niedzielę wielkie wydarzenie muzyczne Festiwal orkiestr Dętych z udziałem najlepszych wojskowych kapeli. Następnie 23 czerwca wielki koncert zespołu Weekend i pokaz fajerwerków z tafli jeziora. Kolejną odsłoną muzycznego lata będzie gala disco polo z udziałem gwiazd tego gatunki muzyki zespołem Mig, Piękni i Młodzi oraz Extazy. Natomiast w wojskowej konwencji zaplanowano pokazy lotnicze air show w dniu 6 sierpnia. Emocji i muzycznych wrażeń w Margoninie nie zabraknie tego lata na pewno, a każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
tekst: MGOK Margonin / fot. Barbara Wicher

« z 6 »