KONCERT PATRYCJI MARKOWSKIEJ

8 lutego w hali sportowej w Margoninie odbył się koncert Patrycji Markowskiej.  Koncert przyciągnął fanów z całej Polski, uczestniczyło w nim blisko 800 osób, w tym fanklub Patrycji oraz finaliści Konkursu Fotograficznego Dla Zakochanych organizowanego z okazji Walentynek. Wokalistka w czasie blisko dwugodzinnego show zaśpiewała swoje najbardziej znane przeboje oraz utwory z nowej płyty pt: Alter Ego. Atmosfera na koncercie była rewelacyjna, świetna wspólna zabawa, śpiew i tańce.

Podczas jednego z utworów sympatyczna Patrycja Markowska zaprosiła na scenę jednego ze swych wiernych fanów. Po koncercie, długo i cierpliwie pozowała do zdjęć, rozdawała autografy, poświęciła czas swojemu fanklubowi.  Za wspaniałe widowisko muzyczne piosenkarce podziękowali kwiatami burmistrz Margonina Janusz Piechocki i dyrektor MGOK-u Natalia Rogińska.

Przed koncertem Patrycji Markowskiej odbył się podwójny suport – grupy młodzieży z Margonina, która na co dzień uczestniczy w zajęciach muzycznych w MGOK oraz grupy The Cashed – Johnny Cash tribute band. Trwające blisko trzy godziny widowisko było udanym wydarzeniem artystycznym i na długo zapadnie w naszą pamięć.