Komunikaty dotyczące obecnego stanu epidemii

Prosimy o zapoznanie się z komunikatami

W związku ze zmianą stanu zagrożenia epidemiologicznego na epidemię pragniemy poinformować, że w dalszym ciągu zawieszone pozostają wszelkie sfery aktywności kulturalno-edukacyjnej prowadzonej przez Ośrodek Kultury w Margoninie. Oznacza to do odwołania nie będą prowadzone zajęcia w ramach istniejących sekcji.

Mimo szalejącej epidemii chcemy też zakomunikować coś pozytywnego 🙂 kiedyś epidemia się skończy i trzeba będzie wrócić do „normalności”. My wykorzystując ten okres staramy się przygotowywać dla Państwa naszą ofertę kulturalną. Z racji faktu, że w roku bieżącym odbędą się w Margoninie dożynki gminno-powiatowe, udało nam się zakontraktować Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, a jedyny możliwy termin jaki posiadał zespół to idealnie ten dzień – niedziela 6 września.

Pragniemy przypomnieć, choć myślę że Państwo doskonale pamiętacie, że Zespół „Śląsk” im. Stanisława Hadyny występował już w Margoninie – wtedy był oklaskiwany przez kilka tysięcy osób. Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja pozwoli na to, byśmy mogli ponownie się gromadzić i wspólnie bawić.

źródło: https://www.facebook.com/pg/zespolslask

Pragniemy także poinformować, że w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 nie odbędą się planowane na 3 maja pokazy lotnicze Air Show Margonin. Mamy nadzieję, że dojdzie tylko do przełożenia daty pokazów, a nie do ich całkowitego odwołania. Wstępnie rozważamy daty lipcowe.