FERIE BEZ NUDY

Beztroski czas ferii zimowych dobiegł końca. Dzieci wróciły do szkoły, ale jeszcze długo w ich pamięci pozostaną wspaniałe chwile spędzone w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie.

Uczestnicy pod opieką doświadczonej kadry mieli m.in. okazję spróbować sił i umiejętności kulinarnych. Upieczone zostały pyszne pizze i słodkie muffinki z bananami. Najwięcej radości sprawiła oczywiście konsumpcja wypieków. W pierwszym i drugim tygodniu ferii zorganizowano wyjazdy do kina i Aquaparku w Wągrowcu oraz wyjście na lodowisko sztuczne w Margoninie. Dzieci obejrzały także spektakl teatralny pt: „Śpiąca królewna” w wykonaniu artystów z Krakowa. Wiele dziecięcych „dzieł sztuki” powstało także podczas zajęć ceramicznych. Nowością były warsztaty bębniarskie, podczas których każdy mógł ocenić swoje zdolności muzyczne, poznać ciekawe instrumenty i oczywiście zagrać na nich. Dzieci przygotowały również stroje na bal karnawałowy. Najlepsze zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Ferie dobiegły już końca, ale Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich na bezpłatne, cykliczne zajęcia, które odbywają się w roku szkolnym od poniedziałku do soboty.

 

[av_slideshow size=’portfolio’ animation=’slide’ autoplay=’false’ interval=’5′]
[av_slide id=’1266′]
[av_slide id=’1267′]
[av_slide id=’1265′]
[av_slide id=’1264′]
[av_slide id=’1263′]
[av_slide id=’1262′]
[/av_slideshow]