Dzień Kobiet

Niezwykły koncert w Margoninie, Wyrostek Show

Niezwykłe show odbyło się na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Margoninie. W zmysłowym i poruszającym koncercie wystąpił zwycięzca jednej z edycji programu „Mam talent” Marcin Wyrostek. Znakomicie przygotowane, pełne zjawiskowości przedstawienie obejrzało prawie 700 osób. Burmistrz Margonina Janusz Piechocki, który był organizatorem przedsięwzięcia złożył życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet wszystkim Paniom. Aby tradycji stało się zadość wspólnie z przewodniczącym Rady Jerzym Tobołą symbolicznie przekazali dwa bukiety kwiatów Paniom znajdującym się na widowni. Wcześniej kwiaty otrzymało także kilkaset kobiet wchodzących na koncert.

Marcin Wyrostek i jego Corazon & Dance Show to prawdziwa uczta dla widza. Połączenie muzyki i tańca tworzy zmysłowość, natomiast miłość z zazdrością to emocje, które umiejętnie łączone tworzą niezwykle atrakcyjne dla widza przedstawienie, w którym można odnaleźć zarówno uczucia jak i piękną grę znanych aktorów Jana Klimenta, Anny Głogowskiej czy Tomasza Barańskiego. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny.

Muzyczne świętowanie dnia kobiet w Margoninie to już powoli tradycja, która w tym roku okazała się bardzo atrakcyjną formą spędzenia niedzielnego popołudnia. Ośrodek Kultury, który stworzył ramy przedstawienia po raz kolejny udowodnił, że wpisał się w zapotrzebowanie społeczne na tego typu wydarzenia, proponując swoim mieszkańcom formy dostępu do kultury dostosowane do rozmaitych gustów i oczekiwań.

txt/fot. – B. Wicher